Корзина
39 отзывов
+380635373710
Тепло, яке завжди з тобою.
Контакты
Магазин выгодных покупок "Tech-Ok"
+38063537-37-10
+38097847-55-72
Людмила, Светлана
УкраинаКиевМаяковского 3В

Тепло, яке завжди з тобою.

Тепло, яке завжди з тобою.

Сольові грілки були винайдені радянської військової медициною в 1961 році. Основне призначення було задумано, як швидкий і простий спосіб обігріву в екстремальних ситуаціях. У наші дні багато виробників перепрофілювали свої виробництва на виготовлення сольових грілок для звичайного повсякденного застосування. Більш того, зовнішній і функціональний вибір дає можливість задовольнити досить велике коло споживачів. Є грілки медичного призначення, що мають форму підібрану для прогріву стоп, попереку, горла та інше. Також придумана лінійка дитячих грілок ― дизайн яких приверне увагу діток і полегшить батькам завдання лікування простудних і лор захворювань. 

Сьогодні сольові грілки ― це надійне, екологічно чисте джерело тепла. Рекомендується застосовувати для виконання фізіотерапевтичних процедур як в клінічних, так і в домашніх умовах. «Сухе тепло» сольової грілки допоможе при остеохондрозах, радикулітах, лор та застудних захворюваннях.

 

Також варто сказати про пристрій і основних функціях сольових грілок. В основі це ― міцний, герметичний пакет з еластичної медичної плівки, заповненої розчином солі та активатором всередині.

 

Використовують грілки в якості теплих компресів. Активувати грілку дуже просто ― натисніть на відкриту частину металевої мембрани пускача для моментального розігріву. При цьому почнеться процес кристалізації з інтенсивним виділенням тепла ― до температури 52-54 градусів Цельсія. Відновити працездатність грілки також дуже просто, треба прокип'ятити її близько 5 ― 10 хвилин.

Якщо треба використовувати холодні компреси, грілку у вихідному рідкому стані поміщаємо в морозильну камеру побутового холодильника на 1 годину. Тепер грілка є комфортним джерелом холоду.

Виробники сольових грілок створили дуже великий і різноманітний модельний ряд цих, без сумніву, корисних товарів.

 

«Рибка», «Черепашка», «Чебурашка» ― з легкістю змінюють гірчичники, медичні банки. Сімейство іграшок, виконано з метою підвищення інтересу у дітей. Час прогріву цих моделей дозволяє використовувати їх при профілактиці та лікуванні ГРЗ, бронхолегеневих і ЛОР захворювань.

 

                     

Грілки «Серце» та «Ялинка» мають велику популярність, як подарунки до Дня Святого Валентина і на Новий Рік.

   

«Комір» ― універсальна модель, має величезну популярність за рахунок простої і неповторною форми. Завдяки вирізам, грілка приймає різні форми, що дозволяє збільшити область і варіанти використання.

 

«Матрац» ​​- найбільша грілка.

 

Застосовується для прогріву великих ділянок тіла: попереку, спини.

 

У побуті застосовується для створення комфортної температури в холодну пору року:

 

- В автомобілі на сидінні, дитині в коляску і санки;

 

- Під час зимового полювання і риболовлі під одяг.

 

У теплу пору можна використовувати матрац, як акумулятор холоду для різних компресів.

 

«Пояс» ― модель орієнтована на лікування остеохондрозу і радикуліту шляхом місцевого прогрівання сухим теплом. Відмітна особливість ― наявність отворів для тасьми по кутах грілки, для зручного кріплення в місці теплового впливу на тілі людини.

 

«Супер лор» ― модель розроблена за підтримки ЛОР лікарів і фізіотерапевтів. Унікальне поєднання спрямованого теплового впливу і лікувальні властивості сухого тепла, дозволяють одночасно ефективно прогрівати всі гайморові пазухи носа.

 

«Устілки» ― будуть цікаві рибалкам, мисливцям, людям працюючим на відкритому повітрі в зимову пору року. У медицині ця модель сольовий грілки застосовується для лікування захворювань ніг.